Biz Kimiz?

Erimti Hakkında

İstanbul'da kurulduğu günden bu yana, enstelasyon kabloları ve oto yedek parça piyasasına elektrik malzemeleri satışı amacıyla sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip ederek büyümede sürekliliği hedefleyen Erimti Enstalasyon Kabloları Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 1979 yılında kurulmuştur.

Kuruluşundan bu yana ürünlerinde kalite, güven ve başarının sembolü olan Erimti Kablo;

Massey Ferguson, Fiat Traktör, New Holland, Ford Traktör, Steyr, Tümosan firmalarının traktör tesisatlarını üretiyoruz. Ayrıca, kablo gruplama, oto taşıt kabloları imalatı, tarım makinaları tesisat kabloları, çapa makinaları tesisat kabloları, jenaratör kabloları, tır, karavan ve forklift kabloları üretimi, 0,75mm² ile 6mm² arasında Kalaylı Enstalasyon Kabloları, 0,35mm² ile 6mm² arasında Kalaylısız Enstalasyon Kabloları, 10mm² ile 70mm² arasında Akü Kabloları, Otomotiv Soketleri, TTR ANVV Kablo Çeşitleri, Yassı Tip Kordonlar, PVC Makoronlar, Spiral Makaronlar, Isı ile Daralan Makaronlar, Dişi ve Erkek Konnektörler, Terminaller, PVC Yapışkanlı Bant, Kutupbaşı Lastiği, Akü Takviye Kabloları, Kaynak Kabloları üretimlerini yapıyoruz. Tesisat, Soket ve Enstelasyon Kabloları sektörüne hitap eden, 50 yıla yakın birikimi ile hareket eden Erimti Kablo, Kartal'daki fabrikasında ileri teknolojinin tüm imkanlarına sahip tam donanımlı üretim hatları, uzman ve profesyonel kadrosu ile üretimlerini gerçekleştirilmektedir.

Misyonumuz

Kalite

Çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, müşterilerimizin kalite, maliyet ve hizmet beklentilerini karşılayacak, 50 yılı yakın birikim ve tecrübe ile geleceği hazırlamak ve hedefleri aşmaktır.

Hizmet

Rekabet koşullarında sürekli gelişen organizasyon yapısı içinde eldeki kaynakların ve tecrübenin etkin kullanımı yoluyla, düşük maliyetli, kaliteli elektrik donanımları ve yan ürünleri üretmektir.

Destek

Üretilen ürünleri doğru zaman ve miktarda teslim etmek ve ihtiyaç duyulan satış öncesi ve satış sonrası desteğiyle en üst seviyede müşteri memnuniyeti kazanmaktır.

Belgeler

Test - ISO 9001
Test - ISO 9001
Test - ISO 9001
Test - ISO 9001
Test - ISO 9001

İnsan Kaynakları

    captcha